CSM

CSM / Фундація Центр Сучасного Мистецтва – неприбуткова неурядова організація, яка вбачає свою місію у підтримці розвитку і взаємодії некомерційних мистецьких практик. 

"Щілина". Георгій Потопальський, Євген Ващенко

Проект досліджує малу незабудовану зону в місті – щілину між стінами будинків – як феномен простору без публічності та без приватності, територію поза міською номенклатурою, місце, відірване від метушні вулиць і залишене для схованок, таємних проходів, смітників. 

У буденному розпізнати непомітне. У щільно заселеному місті відшукати невикористані території. Віднайти час для зупинки

Художники створюють інсталяцію зі світла та звуку, вибудовуючи образ порталу в світ без повсякдення, соціуму та інших законів плинності часу. Межа між вигадкою та реальністю навмисно тонка, вона – штучна апеляція до справжності.Початкова неупередженість пересічного глядача, поставленого в ситуацію несподіванки від побаченого та почутого, відслідковується з точки зору її прогресування – чи зможе він врешті зупинитись?
ujif_notfound і v4w.enko – медіа-художники, займаються побудовою алгоритмічних систем інтерпретації звуку та світла за допомогою мови програмування. Cеред останніх проектів: аудіо-візуальна інсталяція "String Practice", відзначена номінацією «Кращий проект» з подальшою презентацією в рамках «Jour Fixe», Trans-Media-Labor Hellerau у Дрездені (ujif_notfound) та аудіо-візуальний перформанс «A Kind Of Space», Fiber Festival в Амстердамі (v4w.enko).


Останній проект ПОШУКу-2012  – КИЇВПРОЕКТ "Групи Предметів" буде презентований протягом липня-серпня. Детальніша інформація незабаром на сайті ФЦСМ.
Проекти програми ПОШУК відбуваються завдяки підтримці програми грантів «і3» Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» та аукціону «Просто.Мистецтво».
«ПОШУК: Інші простори» є частиною паралельної програми Першої Київської міжнародної бієнале сучасного мистецтва ARSENALE 2012.

 

Всі проекти