CSM

CSM / Фундація Центр Сучасного Мистецтва – неприбуткова неурядова організація, яка вбачає свою місію у підтримці розвитку і взаємодії некомерційних мистецьких практик. 

"Подія". Лада Наконечна

"Болісний бік... події у тому, що вона є чимось, що тільки-но трапилось або ось-ось відбудеться; проте ніколи не є тим, що відбувається"

Ж. Делез

 

Запрошення на виставку чи презентацію проекту як звичний жест художника приводить у дію процес очікування. Але що глядач очікує від мистецтва та що отримує – залишається під питанням.

 

«Подія» відбудеться у центрі міста, на головній вулиці Києва, напередодні проведення мегаподій Євро 2012 і щойно після відкриття Арсеналє 2012. Ознаки цих подій - ажіотаж у мистецьких колах (планування величезної кількості паралельних проектів) та у бізнес середовищі (створення безлічі проектів, спеціально приурочених до Євро 2012), також «підігрів ситуації» з боку мас-медіа і владних структур (як, наприклад, встановлення над входом до Міської ради годинника, що відраховує час до початку футбольного чемпіонату).
 
Вулиця – це місце, не марковане як територія для мистецтва. Тож свідки проекту опиняться у різних умовах - одна частина публіки знатиме про те, що це запланована мистецька акція, інша зможе стати свідком неочікуваної події публічного простору.

 

Лише організатори і художниця знають у повній мірі про задумане, і саме вони, з “владної позиції”, вирішують, про що повідомляти завчасно, а що краще не проговорювати.

 
Всі проекти

Люди

Фото / відео проекту