CSM

CSM / Фундація Центр Сучасного Мистецтва – неприбуткова неурядова організація, яка вбачає свою місію у підтримці розвитку і взаємодії некомерційних мистецьких практик. 

«Непрактичні» речі для управлінців

Світи мистецтва і бізнесу існують у паралельних площинах, але вони обидва створюють реальність, у якій живе наше суспільство. Для порозуміння між ними потрібна медіація – середовище, де можлива спільна розмова. CSM разом із kmbs вирішив створити умови, за яких особистості, котрі формують культурне поле країни, зможуть зустрітися з лідерами зі сфери бізнесу для пошуку спільної мови і спільних цінностей у неформальному діалозі, заснованому на спробі побачити цілісну картину майбутнього.

 

«Непрактичні» речі для управлінців – це п’ять дводенних модулів, розроблених та модерованих CSM. Програма не ставить за мету надати учасникам практичні рекомендації щодо можливих інших підходів у веденні бізнесу, натомість запропонує абстрагуватися від раціонального мислення, заснованого на знаннях та наявному досвіді. Кожна зустріч – це занурення у систему мислення конкретного художника, філософа чи письменника, коли учасники підключаються до його бачення реальності, стратегій взаємодії та перетворення. Кожен модуль – це гарячі точки взаємоперетину різних мистецьких форм, типів мислення й бачення у моменти їхнього впливу на довколишній світ. Це можливість вийти за межі видимої, знайомої, пояснюваної реальності, спробувати подивитися на світ як художник, набратися сміливості ставити абсурдні питання. І, врешті-решт, знайти альтернативні бачення свого життя, бізнесу і світу.

 

Навчальний процес включатиме розмови з митцями, відвідування майстерень художників та культурних подій Києва, аналіз та критичне осмислення побаченого, обговорення різних періодів історії мистецтва та причинно-наслідкових зв’язків тих чи інших перетворень, формування розширеного погляду на культуру як агента прогресивних змін.

 

Теми модулів:

1. За межі стереотипів: сила відкритого мислення. 22-23 вересня 2014

2. Бачити ціле: творець як поєднувач непоєднуваного. 20-21 жовтня 2014

3. Перевинайдення себе: змінюватися + змінювати. 24-25 листопада 2014

4. Ідея, що об’єднує: від матеріального до соціального дизайну. 22-23 грудня 2014

5. Сила митця: твори, які змінюють світ. 19-20 січня 2015

 

Детальніша інформація на сайті програми art.kmbs.ua

Всі проекти