CSM

CSM / Фундація Центр Сучасного Мистецтва – неприбуткова неурядова організація, яка вбачає свою місію у підтримці розвитку і взаємодії некомерційних мистецьких практик. 

КУЛЬТУРА.ЗАВТРА

Сьогодні нам украй важко думати про завтрашній день, уявляти, яким би ми хотіли його бачити. Виявилося, що «нас» багато різних, а мирне «завтра» щоразу скасовується. Особливо складно при цьому публічно обговорювати болісні теми та омріювати майбутнє в культурі, яка в ситуації війни та економічного колапсу тяжіє виконувати згубну для себе декоративну чи ідеологічну функцію.

 

Проект «Культура. Завтра» покликаний проговорювати дражливі теми й спільно працювати над стратегіями розвитку культури. Мета проекту – запозиціонувати культуру як один із найголовніших інструментів для вирішення болючих і конфліктних питань, які виникли в суспільстві в результаті революційно-воєнних подій 2013-2014 років. Проект «Культура. Завтра»  поєднує в собі освітню, дискусійну та дослідницьку складові. Дискусії, лекції та круглі столи відбуватимуться двічі на місяць за участі культурних менеджерів, митців, журналістів і філософів з України, Білорусі, Туреччини, Грузії, Сербії та інших країн. «Культура. Завтра» містить три тематичні блоки:

 

- реалізація політики включення через культуру і зміна ставлення до іншості

- цензура і самоцензура в культурному полі

- креативна економіка та соціальне підприємництво як фактор розвитку країни

 

Матеріали обговорень, лекцій, тексти та інтерв‘ю з учасниками будуть опубліковані в оновленій версії  журналу Korydor у спецтемі «Культура. Завтра».

 

Проект «Культура. Завтра» підтримано Фондом Принца Клауса та програмою грантів «і3» Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України».  


Інформаційні партнери: Українська правда. ЖиттяPlatformaЛівий берегКоментарі.

Всі проекти

Події в рамках проекту