CSM

CSM / Фундація Центр Сучасного Мистецтва – неприбуткова неурядова організація, яка вбачає свою місію у підтримці розвитку і взаємодії некомерційних мистецьких практик. 

Круглі столи PinchukArtCentre: Пожива для розуму

 

«Круглі столи PinchukArtCentre: Пожива для розуму» – серія мистецьких заходів, організована PinchukArtCentre спільно з CSM (Фундацією ЦСМ) у рамках освітньої платформи арт-центру.

 

«Круглі столи PinchukArtCentre: Пожива для розуму» – це регулярні групові дискусії за участю провідних українських та міжнародних фахівців з різних напрямків і галузей мистецтва. Цей форум покликаний давати поживу для роздумів, спонукати до обміну думками та ґрунтовно розглядати мистецтво українське в контексті мистецтва глобального. Темами дискусій стануть актуальні проблеми суспільства, віддзеркалені у виставкових проектах PinchukArtCentre.

_________________________________________________________________________________________

 

CSM (Фундація Центр Сучасного Мистецтва) –  заснована 2005 року громадська організація, котра стала наступницею ЦСМ Сороса і ЦСМ при НаУКМА. Її місія - бути відкритою платформою професійного розвитку й комунікації культурних працівників: художників, критиків, кураторів, письменників і дослідників сучасного мистецтва, - давати простір для експерименту, дослідження й міжнародної співпраці.

Детальніша інформація на сайті: csmart.org.ua

 

PinchukArtCentre – це найбільший і найдинамічніший приватний центр сучасного мистецтва у Східній Європі. Його метою є підтримка художньої освіти, мистецької творчості та розвитку сучасного мистецтва в Україні. PinchukArtCentre – це провідна міжнародна арт-інституція ХХІ століття. Він надає постійну підтримку культурному розвитку та модернізації українського мистецтва та суспільства. Арт-центр робить суттєвий внесок у культурний діалог між Сходом та Заходом, між національною ідентичністю та інтернаціональними викликами. З часу відкриття у вересні 2006 PinchukArtCentre відвідали більш 1 100 000 відвідувачів.

Дізнайся більше на сайті: pinchukartcentre.org

 

PinchukArtCentre вул. Червоноармійська/Басейна 1/3-2, Блок “А”, Бесарабський квартал,

Київ 01 004

тел.: +38(044)590-08-58

e-mail: info@pinchukartcentre.org

Всі проекти

Події в рамках проекту