CSM

CSM / Фундація Центр Сучасного Мистецтва – неприбуткова неурядова організація, яка вбачає свою місію у підтримці розвитку і взаємодії некомерційних мистецьких практик. 

Канікули на районі

Автор: Марія Рубан

"Канікули на районі" – це cоціально-мистецький проект, який відбудеться у липні 2014 року, і працюватиме з населенням і проблематикою житлового масиву Позняки.

 

"Канікули на районі" – це низка мистецьких подій, які вивчатимуть потреби місцевих спільнот та створюватимуть нові зв’язки між мешканками та мешканцями, локальними ініціативами та творчими людьми. Ми хочемо залучити місцеве населення до спільної мистецької дії, обговорення, мріяння, і створити "архів" їхніх персональних візій і потреб. 


Нас цікавлять: сприйняття місцевим населенням свого житлового масиву; роль культури в житті спального району; проблеми і потреби матерів і дітей. Ми віримо, що мистецтво може бути надійним соціальним інструментом, щоби почути інших, поділитися цінностями і разом навчитися змінювати життя через спільну дію.

Проект містить також і дослідницьку складову: соціологи та активісти вивчатимуть потреби та цінності людей, які живуть на Позняках – як вони сприймають свій район, як розуміють роль культури в житті міста. На основі їхнього бачення ми плануємо створити своєрідну мапу проблемних зон району.

 

CSM вже завершив розгляд заявок на участь у «Канікулах на районі». Серед тридцяти творчих проектів ми відібрали понад десять цікавих ідей, які і будуть втілені на Позняках.

 

У проекті беруть участь: Маріам Агамян, Текла Асланішвілі (резидентка з Грузії), Олександр Долгий, Алевтина Кахідзе, Аліна Копиця, Юлія Костерєва, Ірина Костишина,  Євген Котенко, Юрій Кручак,  Марія Куликівська, арт-група МММ (Олександр Долгий, Дмитро Корнієнко, Юрій Пікуль, Георгій Потопальський, Микита Наслімов, Віталія Кальмуцька), Катерина Міщук, Надія Парфан, творча група «Усвідомлені дії»

(Тета Цибульник та Ель Парвулеско), Ксенія Утєвська разом з Петром Владіміровим, Ларисою Iщенко, Євгеном Казаком та Ліною Романухою, Дар’я Цимбалюк, Оксана Шинкаренко і Віктор Рубан, а також творчі ініціативи від благодійного магазину «Ласка», фото-майстрині Аліни Кондратенко, книжкових проектів «Букмоль» і «БараБука» та ін.

 

Афіша подій у доданому файлі ліворуч від картинки. Програма регулярно оновлюватиметься. 

Залежно від погоди в програмі можливі зміни. У разі дощу дзвоніть за тел. 044 501 94 61, 063 887 66 80

Для зворотного зв’язку – приєднуйся до нас на Facebook-сторінці https://www.facebook.com/HolidaysPoznyaky

 

Участь у всіх заходах безкоштовна.

 

Проект підсумувала публікація "Мистецтво в місті: зв'язки та розриви", яку можна переглянути за лінком

 

Проект відбувся за підтримки Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні та в рамках проекту «SPACES», фінансованого Культурною програмою Східного партнерства Європейського Союзу.

 

Cпонсор будівельних матеріалів Леруа Мерлен (Броварський пр-т, 3в)

Кольоровий спонсор Капарол-Україна

Всі проекти

Події в рамках проекту