CSM

CSM / Фундація Центр Сучасного Мистецтва – неприбуткова неурядова організація, яка вбачає свою місію у підтримці розвитку і взаємодії некомерційних мистецьких практик. 

ПОШУК: Інші простори

ПОШУК – це комплексна багаторічна програма ініціювання, розвитку і підтримки експериментальних мистецьких проектів. Вона складатиметься зі щорічного конкурсу, а також лекцій, майстер-класів і дискусій. CSM запропонував художникам і кураторам вийти за рамки «білого кубу» традиційного виставкового простору, звичного формату роботи та її презентації. Експеримент, художнє дослідження, лабораторія, мистецтво як процес – становлять підґрунтя програми.

2012 року відбувся ПОШУК: Інші простори – CSM підтримав художні проекти в неконвенційних, незвичних чи незвичайних просторах для мистецтва. 

Де поза звичними стінами галерей чи мистецьких центрів може існувати художній проект? З якими просторами в місті, як і навіщо можуть взаємодіяти художники? Які нові аудиторії можуть з’явитись у таких проектів і як з ними взаємодіяти? Чи готові художники приймати виклик довколишнього міста?Художникам(цям) і художнім групам було запропоновано обрати один “немистецький” простір у місті (наприклад, завод, вокзал, фойє театру (де вже давно продають шкарпетки), нічний клуб, під’їзд чи дах житлового будинку тощо) та створити проект спеціально для і в цьому місці.Заповнені аплікаційні форми приймались до 21 cічня 2012 року. 


В результаті до розгляду були прийняті 48 проектів, серед яких Експертна рада  програми визначила 4 переможців.

 

 

Проекти програми ПОШУК відбуваються завдяки підтримці програми грантів «і3» Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» та аукціону «Просто.Мистецтво».

Проекты в рамках програми:

Події в рамках програми:

З20/07 До20/08
2012
"Київпроект". Група Предметів

Ротонда на Ленінській алеї в парку «Супутник», вул. Уманська, 14 / Вхідна група Національного ботанічного саду ім. М.М.Гришка, вул.Тимірязєвська, 1 / Касовий павільйон атракціонів, Гідропарк

Люди

Олеся Островська-Люта
кураторка, арт-менеджерка