CSM

CSM / Фундація Центр Сучасного Мистецтва – неприбуткова неурядова організація, яка вбачає свою місію у підтримці розвитку і взаємодії некомерційних мистецьких практик. 

Успішне завершення Спільнокошт-кампанії онлайн-видання Korydor


Дорогі колеги, колежанки, друзі й подруги! Наше онлайн-видання Korydor успішно завершило кампанію на «Спільнокошті», зібравши 120 000 грн (із запланованих 100 000). Ми вдячні всім, хто вірив у результат і всіляко нас підтримував протягом усіх ста днів кампанії.

Що відбудеться із зібраними коштами? Десять відсотків загальної суми піде на оплату послуг платформи «Велика ідея», завдяки якій ми взагалі маємо можливість організовувати такі заходи. Решта коштів, 108 тисяч грн., розподіляться відповідно до затвердженого бюджету: гонорарний фонд авторів та авторок, переклади статей та технічна підтримка сайту. Також завдяки спільнокошту в Korydor’а з’явилася можливість запросити до співпраці редакторку спеціальних проектів – журналістку Євгенію Олійник, яка допомагатиме розвивати видання. Тепер ми можемо зайнятися пошуком фінансування для організаційного розвитку сайту, оплати праці редакторки та інших витрат. Попереду багато змін, і ми вже навчилися ловити потужну хвилю разом із вами!

Стежте за новими матеріалами на сайті Korydor та ставайте меценатами окремих текстів на сайті.