CSM

CSM / Фундація Центр Сучасного Мистецтва – неприбуткова неурядова організація, яка вбачає свою місію у підтримці розвитку і взаємодії некомерційних мистецьких практик. 

Open call: резиденції в рамках Платформи Aрт Проспект 2018


Відкритий конкурс для художників і художниць, кураторів і кураторок. Заявку на участь можна подати до 30 березня 2018 року.

 

Програма резиденцій у рамках проекту Платформа Арт Проспект – це можливість провести дослідження, попрацювати з локальною мистецькою спільнотою і реалізувати спеціальний проект у партнерстві з організаціями в Азербайджані, Білорусі, Вірменії, Грузії, Казахстані, Киргизстані, Молдові, Таджикистані, Узбекистані та Україні. Партнерами проекту в Україні є CSM / Фундація Центр Сучасного Мистецтва і платформа міждисциплінарних практик Open Place.

 

Програма резиденцій – це ключовий компонент Платформи Арт Проспект – проекту, що об'єднує мистецькі організації, художників і кураторів із 10 країн, щоб прояснити розуміння публічного простору, національності та культури і показати, як мистецькі та соціальні практики можуть стимулювати суспільну взаємодію та позитивні зміни. Платформа Арт Проспект – це професійний майданчик для обміну інформацією, ресурсами і практиками про мистецтво й соціальні зміни. Події в рамках проекту – паблік-арт фестивалі, резиденції, воркшопи та семінари – сприяють міжнародному обміну та співпраці. Платформа Арт Проспект – ініціатива некомерційної організації CEC ArtsLink (Нью-Йорк, Санкт-Петербург), яка просуває міжнародний діалог і розуміння через спільні інноваційні мистецькі проекти.

 

До участі запрошуються художники/ці і куратор(к)и, які базуються в Азербайджані, Білорусі, Вірменії, Грузії, Казахстані, Киргизстані, Молдові, Таджикистані, Узбекистані та Україні. Перевага надаватиметься аплікант(к)ам, які працюють із соціальною проблематикою і залученням спільнот, але це не є обов’язковою умовою. За результатами конкурсу буде відібрано двадцять учасників і учасниць програми резиденцій (по 2 особи з кожної країни).

 

Усі витрати (переліт, віза за потреби, проживання, студія, добові, матеріали для проекту) забезпечує CEC ArtsLink. Період проведення резиденцій з 1 травня по 30 листопада 2018. Тривалість резиденції – 1 місяць. Детальніше про умови резиденцій у кожній країні можна дізнатися в описах резиденцій і партнерських організацій, про умови і механізм участі – в аплікаційній формі, які можна завантажити на сайті проекту Платформа Арт Проспект.

 

Для участі в конкурсі потрібно заповнити аплікаційну форму російською або англійською мовою і надіслати на platformartprospect@gmail.com.

Заявки приймаються до 17.00 (GMT+3) 30 березня 2017.

Список учасників і учасниць резиденційної програми буде оголошено до 10 квітня 2018.

 

За додатковою інформацією звертатися до менеджерки проекту Наташі Ергенс platformartprospect@gmail.com.