CSM

CSM / Фундація Центр Сучасного Мистецтва – неприбуткова неурядова організація, яка вбачає свою місію у підтримці розвитку і взаємодії некомерційних мистецьких практик. 

Євгеній Свистун. Свідок

Євгеній Свистун. Свідок

Медіаінсталяція

 

Цілком може статися, що на тлі візуального шуму, білбордів і сітілайтів мешканці міста не помітять дивний об’єкт, що з’явиться на Подолі в ніч із 29 на 30 вересня. Об’єкт «Свідок» фіксуватиме історію публічного простору. Його роботу з наративом вулиці можна розглядати в трьох площинах – як містифікацію, як документальний доказ життя міста і як хроніку. «Свідок» демонструватиме реальність у режимі реального часу, а також показуватиме її перехожим із запізненням на 5 хв. Відео обробляється згенерованою графікою та демонструється на моніторі за допомогою визначених програмою (TouchDesigner) алгоритмів. Ви можете потрапити в поле зору «Свідка» й стати героєм чи героїнею записаної історії. 


Євгеній Свистун народився в Житомирі, живе та працює в Києві. Студент Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури України, випускник Kyiv Academy of Media Arts.