CSM

CSM / Фундація Центр Сучасного Мистецтва – неприбуткова неурядова організація, яка вбачає свою місію у підтримці розвитку і взаємодії некомерційних мистецьких практик. 

Воркшопи culture.pl з Агнешкою Пайончковскою і Йоанною Мікульською, Aсоціація креативних ініціатив “ę”

Ви активний(а) художник/ця чи менеджер(ка) культури і зацікавлені у роботі в публічних просторах із залученням людей із місцевих громад? Ви хочете знати, як із ними спілкуватися? Які інструменти використовувати, щоби зрозуміти їхні потреби і залучити до співпраці? Воркшопи будуть присвячені роботі з публічними просторами і локальними громадами. Протягом двох днів ви отримаєте нові інструменти для співтворчості, дізнаєтеся, що потрібно врахувати у співпраці з локальними громадами, та матимете нагоду послухати про проекти, реалізовані Асоціацією креативних ініціатив “ ę” у Варшаві.

 

Агнешка Пайончковска

Аніматорка культури і педагог, практик і теоретик, менеджерка НДО і мисткиня в соціокультурих, мистецьких і лідерських проектах, що працюють зі спільнотами. Координаторка в Асоціації креативних ініціатив “ę”, зокрема реалізувала проекти “Młodzi menedżerowie kultury”, “Młode menedżerki kultury”, “Seminarium wizualne”, “Tożsamości odzyskane”, “Migawki. Spotkania z fotografią”. Учасниця Flying Cultural Animateurs Network, де спеціалізується на фотографії та локальних історіях. Співпрацює з Музеєм сучасного мистецтва Варшави, Будинком історичних зустрічей, Національною художньою галереєю “Захента”, Фундацією Zofia Rydet, Фундацією візуальних мистецтв у Варшаві, Місяцем фотографії у Кракові.

 

Йоанна Мікульська

Журналістка, аніматорка культури, продюсерка соціальних і культурних проектів. Координаторка в Асоціації креативних ініціатив “ę”. Раніше працювала продюсеркою культурних подій і театральних перформансів у Будинку історичних зустрічей (державна інституція у Варшаві, яка опікується сучасною польською історією) і в культурному центрі для дітей і молоді “Dorożkarnia” (міський Будинок культури у Варшаві). Також була координаторкою довгострокових проектів про історію Варшави “Roots of Siekierki”, в рамках яких займалася створенням місцевого історичного архіву, організацією виставок, громадських заходів та працювала над створенням книги. Йоанна захоплюється історією, працює зі спогадами і репортажем. Цікавиться значенням і впливом людей і їхньої історії в архітектурі та містобудуванні.

 

Aсоціація креативних ініціатив “ę” - недержавна організація, яка здійснює соціально-культурні проекти в усій Польщі з 2002 року. Вони проводять тренінги, надають гранти, видають книжки, створюють і популяризують нові моделі проектів у культурній царині та підтримують молодих митців. Також вони координують мережу аніматорів культури (зараз це близько 70 осіб) у всій країні. Їхній девіз: Створювати світ, де люди з натхненням й ентузіазмом можуть діяти для себе та для інших.

 

Culture.pl – це брендова марка Інституту Адама Міцкевича – національної інституції культури Польщі, метою якої є промоція польської культури в цілому світі. Найкращі приклади польського театру, дизайну, мистецтва, музики та кіно були показані в 26 країнах для аудиторій понад 40 мільйонів осіб. Culture.pl – це найсвіжіша інформація у трьох мовах – англійською, польською та російською про непересічні польські культурні проекти в цілому світі, багато біографій польських митців, рецензії, есеї, репортажі, інформація про польські інституції культури.

 

"Мозаїка міста" - це проект, спрямований на розвиток партисипативних стратегій мистецької взаємодії з містом. Це освітній і практичний проект, який працює з вибраною шляхом відкритого конкурсу групою та складається з низки воркшопів у Києві, літньої академії в Рурському регіоні (Німеччина) та етапу реалізації проектів учасниць і учасників у Києві. Проект здійснюється з червня до грудня 2015 р. у партнерстві з Goethe-Institut Ukraine та за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.

 

Інформаційні партнери: Korydor, Platforma, ArtUkraine, Хмарочос