CSM

CSM / Фундація Центр Сучасного Мистецтва – неприбуткова неурядова організація, яка вбачає свою місію у підтримці розвитку і взаємодії некомерційних мистецьких практик. 

Воркшоп «Мистецтво «по сусідству»

21 вересня, п'ятниця, 13.00-16.00

Як можуть митці та культурні активісти й активістки співпрацювати з мешканцями міста? Як мистецтво може сприяти гармонійному співжиттю  у міському середовищі, що стає усе більш диверсифікованим? І чи існують можливості включити досвід мистецтва у рішення щодо змін цієї території?

Воркшоп проводить Антон Ледерер

Ось деякі з основних питань, що спонукали австрійську асоціацію сучасного мистецтва ініціювати мистецькі проекти в публічному та соціальному просторі. Багато з них відбуваються безпосередньо поряд з мистецькою асоціацією, розташованою в районі Аненфіртель, Грац. Це дає можливість працювати з різними темами розвитку міських районів у довгостроковій перспективі та залучати існуючі інституції до співпраці.


Воркшоп має на меті розглянути й обговорити стратегії візуального мистецтва і культурного виробництва в публічному та соціальному просторі, спираючись на досвід проектів (Грац, Австрія).


Воркшоп підтримано Австрійським культурним форумом у Києві.


До участі запрошуються всі охочі, зацікавлені в художньому процесі та відкриті до творчого діалогу. Надсилайте заповнену невеличку анкету на адресу art@cca.kiev.ua.


Заявки приймаються до 17 вересня 2012 р.


Антон Ледерер народився 1970 року в місті Грац, Австрія. У 1994 році разом із Маргарет Маковец почав робити відкриті для публіки мистецькі проекти у власному будинку. П'ять років потому вони заснували асоціацію сучасного мистецтва в м. Грац. Їхня програма фокусується на створенні соціально й політично актуального мистецтва, і вони розвивають співпрацю з арт-сценами Центральної, Східної та Південно-Східної Європи. Публічний і соціальний простір відіграє важливу роль в їхніх стратегіях, оскільки він дає можливість познайомити з сучасним мистецтвом людей, які, можливо, ніколи самі не прийдуть у виставковий простір.

 

«Простори взаємодії» фінансовано Культурною програмою Східного партнерства Європейського Союзу та реалізовано за підтримки благодійного аукціону «Просто.Мистецтво», програми грантів «і3» фонду Ріната Ахметова «Розвиток України», Австрійського Культурного Форуму в Києві та Ґете-Інституту в Україні.