CSM

CSM / Фундація Центр Сучасного Мистецтва – неприбуткова неурядова організація, яка вбачає свою місію у підтримці розвитку і взаємодії некомерційних мистецьких практик. 

Вистава “Монолог про найважливіше” та дискусія “Що виживе, те й буде?”

CSM і Korydor спільно з театром "Арабески"
запрошують
на виставу “Монолог про найважливіше” та дискусію “Що виживе, те й буде?”

12 травня, 19:00 
Театр “Арабески” (вул. Громадянська, 25/5). 
Вартість квитка — 100 грн, зібрані кошти підуть на підтримку онлайн-видання Korydor через сторінку проекту на Спільнокошті.

Вистава базується на тексті, що його польська драматургиня Мажена Садоха свого часу написала на знак протесту проти втручання влади у справи одного з найважливіших сучасних театрів Польщі. Та якщо не знати контексту, виглядає ніби цей текст — про сучасну ситуацію в Україні. Лейтмотивом у ньому звучать рядки про те, що “школи, лікарні, театри є гарантією існування демократії”, і побоювання, що “культура важлива тільки для мене”. 

Після вистави відбудеться дискусія “Що виживе, те й буде?” за участі Віри Балдинюк, головної редакторки видання Korydor. Назва дискусії — теж рядок із вистави, а “виживе, як відомо, найсильніший і, як відомо, це буде не театр, не галерея і не філармонія”. Глядачів запрошують поговорити про те, що можна зробити для культурного розвитку, які культурні інституції нам варто розвивати, а які — трансформувати, і де проходить межа між державною підтримкою й державним упливом. 

Подія відбудеться в рамках відкритої програми проекту “Від першої особи: Пам’ять. Голос. Діалог”. Проект покликаний посилити роль культурних інституцій і медіа у висвітленні замовчуваних тем, сприяти посиленню соціального включення і подоланню стереотипного мислення через культурні практики та критичні тексти. У рамках проекту, зокрема, 10-15 травня у Харкові відбудуться Школа культурних практик “Пам’ять” і Школа культурної журналістики “Голос”. Блок “Діалог” — серія відкритих публічних лекцій та дискусій для зацікавлених. 

Із питаннями звертайтеся за тел. 044 501 94 61 або info@csmart.org.ua


Проект здійснюється за підтримки National Endowment for Democracy (NED).

Партнер весняної школи “Пам’ять” – Culture.pl.

Інформаційні партнери: KorydorУП. ЖиттяГромадське РадіоPlatformaІнформаційний центр "Майдан Моніторинг"Главное.

Регіональні інформаційні партнери: МедіаПортЛЮКГромадське ХарківНакипелоХарківський кризовий центрIT SectorРепризаMyKharkiv.info,VGORODE.ua.Харків