CSM

CSM / Фундація Центр Сучасного Мистецтва – неприбуткова неурядова організація, яка вбачає свою місію у підтримці розвитку і взаємодії некомерційних мистецьких практик. 

Вікторія Миронюк. Уявні ітінерарії

Вікторія Миронюк. Уявні ітінерарії 

За участі студентського театру-студії НаУКМА

Учасницька перформативна практика

 

Уявні ітінерарії — це учасницька перформативна практика, яка пропонує дослідити через гру у піску перетини Подільських історичних наративів та власних мандрівних спогадів. Пісок із Дніпра, лінії та ландшафти на ньому стануть відправними точками для психогеографічної подорожі учасників, які зберуться в колишній Бурсі — тимчасовому житлі для студентів при Києво-Могилянській Академії. Подібно до середньовічних ітінераріїв паломників, “Уявні ітінерарії"  запрошують сучасних мандрівників  здійснити подорож у часі і просторі та прокласти власні шляхи на піщаній поверхні: до історії Подолу, своїх спогадів та уяви.

Ідея та драматургія: Вікторія Миронюк.

Перформерки: учасниці студентського театру-студії НаУКМА —

Анфіса Сільченко, Анастасія Пліщенко, Каріна Коваленко, Анна Томляк, Влада Романченко, Наталка Гарасівка, Лариса Томнюк, Віра Ільницька, Богдана Паламарчук, Юлія Мартинишин, Анастасія Гулевич

Координаторка: Ольга Демчишина

Технічна підтримка: Маркіян Мороз

 

Місце проведення: приміщення кіноклубу НаУКМА, 9-й корпус (Бурса), вул. Набережно-Хрещатицька, 27.

Дати проведення: щодня з 27 по 30 вересня о 16:00 та о 18:00. Тривалість: 50-60 хв.

Кількість учасників і учасниць кожної перформативної практики обмежена, реєстрація обов’язкова за посиланням.

Телефон для довідок: 0986575374 (Ольга).

 

Вікторія Миронюк — міждисциплінарна мисткиня, перформерка та працівниця театру. Закінчила магістерські програми "Теорія культури" в Національному університеті "Києво-Могилянська Академія" у Києві та "Сучасні сценічні практики та візуальна культура" в Мадриді, а також програму післядипломної освіти "Вищі студії перформансу та сценографії" у Брюсселі. Вікторія працює над проектами на перетині перформативних, учасницьких та візуальних мистецьких практик, які досліджують питання ритуальних структур, їхні межі та потенціали. Презентувала свої роботи на фестивалях Zurcher Teatr Spektakel, Festival Belluard Bollwerk International, La Cosa en Casa, Festival Les Nuits Blanches, ParadeFest, Фестиваль молодих українських художників та інших подіях.