CSM

CSM / Фундація Центр Сучасного Мистецтва – неприбуткова неурядова організація, яка вбачає свою місію у підтримці розвитку і взаємодії некомерційних мистецьких практик. 

Валентина Петрова. Чотири дні в дорозі

Валентина Петрова. Чотири дні в дорозі

перформанс

 

Проект Валентини Петрової — це чотириденне випробовування себе містом, а міста —  собою. Художниця прагне за допомогою тривалого фізичного переміщення проявити обмеженість і замкнутість простору (хоча насправді весь Поділ можна пройти пішки за 3-4 години), який через джентрифікацію здається нам великим і нескінченно наповненим. Відмова від відвідування розважальних закладів, відмова від споживання, повне зосередження на постійному (крім вимушених зупинок) переміщенні покаже нам, якою кліткою може бути місце, чия романтизація багато в чому виростає з ліберально-капіталістичних практик і установок. Подорож почнеться опівночі 27 вересня й зупинкою для зустрічі з аудиторією на станції «Поділ» 29 вересня (субота) о 14:00, де відбудеться розмова Валентини Петрової з Надією Чушак (вул. Нижній Вал, 15А)

 

Валентина Петрова — художниця, анархо-феміністка. Співзасновниця та учасниця музично-політичної групи «Ближче до народу» (2013), Колективу конкретних дат (2015), фем-панк-рок групи «І багаті теж плачуть» (2016), Інституту модернізації обсценної лексики (2017). Основні теми, з якими працює художниця — праця, бідність
та насилля. Вона досліджує соціальні межі, прагне безоб’єктності в мистецькому
висловлюванні. Індивідуальні  проекти  — «Стильна та вишукана вечеря», ЦВК (2016), «П’єса», Київська бієнале (2017).