CSM

CSM / Фундація Центр Сучасного Мистецтва – неприбуткова неурядова організація, яка вбачає свою місію у підтримці розвитку і взаємодії некомерційних мистецьких практик. 

Студія сері/граф (Анна Іваненко, Женя Полосіна). З пункту А в пункт Б

Студія сері/граф (Анна Іваненко, Женя Полосіна). З пункту А в пункт Б

гра-прогулянка

 

Поділ сьогодні — це простір, де співіснують промислова зона та культурний центр нижнього міста. І вибір маршрутів залежить не тільки від того, йдуть люди на роботу чи гуляють містом, а й від фізичних умов, досвіду, вподобань, упереджень та пріоритетів. Проект має на меті зібрати інформацію про умови, що ставлять перед собою люди, що мешкають чи працюють на Подолі. Ми пропонуємо героям скласти задачу з власними обмеженнями, а потім вирішити чужу задачу, поставивши себе на чиєсь місце.

 

Розклад і місце початку гри-прогулянки:

28 вересня, 14:00, автостанція “Поділ” (вул. Нижній Вал, 15А)

30 вересня, 14:00, автостанція “Поділ” (вул. Нижній Вал, 15А)Сері/граф (Анна Іваненко, Женя Полосіна) київська візуальна студія, що займається друкованою графікою, графічним дизайном та ілюстрацією. З 2015 року Анна Іваненко та Женя Полосіна почали працювати разом як студія ручного шовкодруку, що створює власні арт-принти і зіни, проводить освітні заходи. Разом із Настею Самойленко і Варварою Перекрест Анна і Женя є співзасновницями щорічного фестивалю ПРИНТ ФЕСТ _/100. Сері/граф бере участь у соціальних ініціативах і працює з актуальними для України і світу темами.