CSM

CSM / Фундація Центр Сучасного Мистецтва – неприбуткова неурядова організація, яка вбачає свою місію у підтримці розвитку і взаємодії некомерційних мистецьких практик. 

Робоча кімната: Барбора Кляйнхамплова

Шоста зустріч «Робочої кімнати» – 

з Барборою Кляйнхампловою (Прага)


Барбора Кляйнхамплова приїхала до України з Чехії як учасниця міжнародної резиденційної програми «Розширена Iсторія Музичів», яку вже останні 7 років організовують Алевтина Кахідзе та Володимир Бабюк.

 

У своїх роботах Барбора намагається поглянути на сучасну культуру й спосіб життя так, ніби вони є фрагментами давно минулої епохи. «Романтизоване минуле» – чарівливе на відстані, але воно більше не формує безпосередньо наш повсякденний досвід. Воно як ритуали, смисл яких ми вже не розуміємо.

Ключовою темою її робіт є парадоксальні відносини між взаємно суперечливою логікою мистецтва та економіки. Неначе дивлячись скоса на естетику корпоративного світу чи подаючи мистецькій аудиторії ключові теорії економіки, вона передає дещо викривлений, але, можливо, й більш правдоподібний образ обох сфер.

Серпень у Музичах художниця планує провести у комунікації з місцевими мешканцями, і, цілком імовірно, зробити разом із ними проект. Художниця вже встигла придивитися місцеві «цікавинки» та побутові особливості Музичів – на часі обговорити у «Робочій кімнаті» те, яким може стати її проект. 

 

Зустріч відбуватиметься чеською мовою з перекладом українською. Будь ласка, для участі зареєструйтесь за мейлом info@csmart.org.ua або телефоном 044 501 94 61.


Резиденція Барбори Кляйнхамплової відбувається також за підтримки Чеського центру в Києві та Центру Сучасного Мистецтва FUTURA у Празі.