CSM

CSM / Фундація Центр Сучасного Мистецтва – неприбуткова неурядова організація, яка вбачає свою місію у підтримці розвитку і взаємодії некомерційних мистецьких практик. 

Павел Браїла. Fragile Podil

Павел Браїла. Fragile Podil

Відео

 

Поділ – це складне переплетення вулиць, електропроводів у кронах старих дерев, перетин трамвайних ліній, втомлені фасади будинків із непростою історією. Може, йому бракує трохи легкості й того особливого відчуття, яке буває від польотів уві сні? У проекті «Fragile Podil» стрічка, пролітаючи над знаковими місцями Подолу, накреслює невидимий каліграфічний рядок, ескіз міста, яким ми його ще не бачили. Вона не залишає по собі сліду, тільки спогад про небо над містом. Слідуйте за стрічкою, вона струменить у повітрі, як сам час.


Павел Браїла — молдовський художник, який активно працює з середини 1990-х. Його інсталяції, фільми, відео, фото та перформанси були показані у різні роки на Documenta11, Manifesta10, Documenta14 та у Neue Nationalgalerie в Берліні. У 2003 Павел започаткував проект про сучасне мистецтво та молдовських художників на національному телебаченні. В 2014 в рамках Маніфести14 створив різні інсталяції та перформанси в публічних просторах Санкт-Петербургу, де працював із політичною проблематикою.