CSM

CSM / Фундація Центр Сучасного Мистецтва – неприбуткова неурядова організація, яка вбачає свою місію у підтримці розвитку і взаємодії некомерційних мистецьких практик. 

Олексій Шмурак, Олег Шпудейко. Рідкісні птахи

Олексій Шмурак, Олег Шпудейко. Рідкісні птахи.

Звукова інсталяція

 

Рибальський вантовий міст через Гавань був побудований у 60-х роках для з’єднання спального Подолу з індустріальним Рибальським півостровом. У 90-х частково демонтований і з того часу перебуває в занедбаному та напіваварійному стані, що приваблює руферів, фотографів, музикантів і просто любителів прогулянок та романтики. Колись важлива транспортна артерія, Рибальський міст незабаром має бути зруйнований, щоб у буквальному сенсі поступитися місцем транспортному переходу нового Подільського моста, по якому пройде ще не відкрита четверта гілка метро.

 

Історична ретроспектива, нинішній ефемерний статус і майбутнє забуття моста зацікавили авторів проекту київських композиторів Олексія Шмурака й Олега Шпудейка. Звукова інсталяція «Рідкісні птахи» звертається до минулого, сьогодення й до гіпотетичного майбутнього Києва, його транспортних потоків і напрямків.

 

Місце проведення: Рибальський міст, 28.09–30.09.2018 з 10:00 до 18:00. Відкриття відбудеться 28 вересня о 10:00.

 

Олексій Шмурак — cаундартист, працював як композитор та виконавець у класичній, сучасній класичній, експериментальній музиці та мультимедійних перформансах. У своїх виступах часто використовує голос, духові, ударні, електроніку та простір. Інтерес у просвітницькій та дослідницькій сферах втілюється в рамках арт-лабораторій, майстер-класів та публічних лекцій. Є резидентом експериментального інтердисциплінарного київського арт-простору Plivka. Разом з іншим київським композитором та електроакустичним артистом Олегом Шпудейко наразі працює над переосмисленням електронної танцювальної музики і пісенних форм та створенням мультижанрових, інтерактивних й іммерсивних перформансів і виставок.

 

Олег Шпудейко — композитор та саунд-артист (псевдо - Heinali), працює з електронною та електроакустичною музикою. Його недавні роботи досліджують можливості модульного синтезу, зокрема техніки алгоритмічної музики і її реалізації в міждисциплінарних проектах, з особливим інтересом до звукових скульптур і поліфонії. Автор музики для відеогри Bound від Plastic/Sony Santa Monica (Польща/США, 2016) і хореографії A Thread від Jean Abreu Dance (Southbank Centre, Лондон, 2016). Роботи Heinali виходили на Injazero, Sony Interactive Entertainment, The Flenser, Fluttery, NEN, Paradigms й інших лейблах. У 2013 Олег розпочав співпрацю з Олексієм Шмураком. Фокусуючись на міждисциплінарності, разом вони реалізували численні аудіовізуальні перформанси, концерти, працюють з відеоартистами, поетами та музикантами.