CSM

CSM / Фундація Центр Сучасного Мистецтва – неприбуткова неурядова організація, яка вбачає свою місію у підтримці розвитку і взаємодії некомерційних мистецьких практик. 

Дискусія в PAC: Між формою та змістом

PinchukArtCentre 

Фундація Центр Сучасного Мистецтва

запрошують до участі в другому круглому столі 

«Між формою та змістом»

 

який відбудеться в рамках серії мистецьких заходів

«Круглі столи PinchukArtCentre: Пожива для розуму»

 

15 березня, четвер, 19.00

 

Кожен художник вивчає проблему форми та змісту, яка має фундаментальне значення для творчості та часто стає основним принципом у дискурсі кураторів і критиків. Це питання і стане темою другого круглого столу «Пожива для розуму», участь у якому візьмуть директорка Фундації ЦСМ, головна редакторка онлайн журналу «КОРИДОР» Катерина Ботанова, художниця Алевтина Кахідзе, мистецтвознавиця, арт-критикиня і кураторка Катерина Стукалова, а також арт-менеджер PinchukArtCentre Бйорн Гельдхоф. Експерти обговорять поняття краси і потворності, концепції та форми, відшуковуючи згадані теми в роботах українських художників і проводячи паралелі з міжнародною арт-сценою.

 

Бйорн Гельдхоф, арт-менеджер PinchukArtCentre: «Часто саме в протиріччі між формою та змістом народжуються нові ідеї, а нове покоління визначає його роль у суспільстві та мистецтві. Ця дискусія поставить нові непрості питання перед молодим поколінням художників, які бажають визначитися зі своєю власною художньою мовою та стратегією».

 

Катерина Ботанова, директорка Фундації ЦСМ, головна редакторка онлайн журналу «КОРИДОР»: «Розмови про те, що важливіше в сучасному мистецтві — форма чи зміст — подібні до дискусії про курку та яйце. Не лише тому, що вони є вічними й нескінченними.  Але й тому, що попри їхній очевидний і нерозривний зв’язок, одне обов’язково буде намагатись випередити друге. Тож на другій зустрічі програми «Пожива для розуму» ми говоритимемо про красиве мистецтво і розумне мистецтво, і про те, чи їм по дорозі.

Зважаючи на обмежену кількість місць у залі, просимо попередньо зареєструватись за телефоном   +38 044 590-08-58 або за e-mail info@pinchukartcentre.org

 

До уваги представників ЗМІ:

Запити щодо акредитації на захід відсилайте в прес-службу за адресою: press@pinchukartcentre.org

 

ВХІД ВІЛЬНИЙ. Повідомивши охороні PinchukArtCentre, що ви прийшли на дискусію, ви зможете потрапити всередину вчасно і без черги.

Люди

Катерина Ботанова
директорка CSM
Бйорн Гельдхоф
заступник арт-директора PinchukArtCentre
Катерина Стукалова
мистецтвознавиця