CSM

CSM / Фундація Центр Сучасного Мистецтва – неприбуткова неурядова організація, яка вбачає свою місію у підтримці розвитку і взаємодії некомерційних мистецьких практик. 

Елтадж Зейналов. Limit(less) Road

Елтадж Зейналов. Limit(less) Road
Фотопроект


Зазвичай Поділ можна впізнати з першого кадру: Хорива, постать Сковороди, Узвіз. Його архітектура  розчиняється в місті й дуже пасує місцевим мешканцям, торговцям Житнього ринку й студентам. Але хто знає, можливо, через постійні затори й смог ми дивимося на Поділ «замиленим» оком і не помічаємо в ньому щось важливе? Погляд загострюється під час тривалих прогулянок, коли місто пізнається власним тілом. Коли відчуваєш його духоту й протяги безкінечних переходів, долаєш незручні сходи, помічаєш цікаві стики й шви між часами, мандруєш від минущої розкоші прибуткових будинків до епохи пластикових МАФів. Тривала подорож з камерою – це можливість зрозуміти мову випадкових ситуацій, діалогів між людьми й містом. Елтадж Зейналов пильно вивчає сучасний Поділ та його архівні знімки, щоби зрозуміти, яким він постане в архіві майбутнього.        

Елтадж Зейналов – азербайджанський художник та фотограф. Починав займатися фотографією як любитель, нині має кілька міжнародних та національних нагород. Працює з соціальними темами фотографує людей із інвалідністю.