CSM

CSM / Фундація Центр Сучасного Мистецтва – неприбуткова неурядова організація, яка вбачає свою місію у підтримці розвитку і взаємодії некомерційних мистецьких практик. 

Документальна вистава «Розарій»

Вистава створена на основі особистих історій трьох вимушених переселенців та відбувається за їхньої участі: Віталія Кухара, Катерини Савченко та Івана Полтораченка.


«Вистава «Розарій» виявилася затяжним стрибком. Понад рік після першого показу ми знову спробуємо зробити це. У нашому випадку перерва виявилася смислотворчою. Здається, Катя Савченко, Віталій Кухар і Ваня Полтораченко змінилися і, можливо, цього разу саме зміни можуть стати предметом показу. У процесі роботи над «Розарієм» у непоказних, на перший погляд, історіях виринають щоразу нові способи називання/таврування людей: хто такі переселенці? І хто такі не-переселенці? Що таке «особливе ставлення»? І які існують стратегії уникання цього особливого ставлення? Вкрай важливим у показі цього разу постає образ дому: з чого він формується? Як підтримується? Як руйнується? Як і раніше, вистава складається з трьох історій трьох людей із Донецької і Луганської областей, які майже два роки тому залишили свій дім через війну», - говорять автори вистави, Пьотр Армяновський та Дмитро Левицький.

 

Вхід вільний за реєстрацією: 067 547 74 72  або  rusia.lana.k@gmail.com

Посилання на подію у Facebook: https://www.facebook.com/events/232545077213171/

 

Вистава відбудеться в рамках паралельної публічної програми виставки «Точки наближення: Дніпро». Виставка триває з 5 по 14 квітня у галерейному просторі на вул. Гусенка, 17. Години роботи: 12:00 - 19:00. Вхід вільний.

Дізнатися про виставку більше: https://www.facebook.com/events/355829518145560/

 

Проект реалізується за підтримки The Black Sea Trust, A Project of the German Marshall Fund of the United States

Інформаційні партнери: KorydorУП. ЖиттяУкраїнський кризовий медіа-центрГромадське ТБ Дніпро9 канал51 каналКультура Медіальна.