CSM

CSM / Фундація Центр Сучасного Мистецтва – неприбуткова неурядова організація, яка вбачає свою місію у підтримці розвитку і взаємодії некомерційних мистецьких практик. 

Дискусія в PAC: Мистецтво в публічному просторі

PinchukArtCentre 

Фундація Центр Сучасного Мистецтва

запрошують до участі в круглому столі 

«Мистецтво в публічному просторі»

 

який відбудеться в рамках серії мистецьких заходів

«Круглі столи PinchukArtCentre: Пожива для розуму»

 

14 червня, четвер, 19.00

 

Динамічна дискусія учасників круглого столу торкнеться теми сучасного мистецтва в урбаністичному контексті. Яке місце мистецтва у публічному просторі, як художники можуть привернути увагу до нього і яке визначення ми можемо дати зв’язку між простором, громадою і мистецьким втручанням?

 

У зустрічі візьмуть участь директорка Фундації ЦСМ, головна редакторка інтернет-журналу «КОРИДОР» Катерина Ботанова, художник Вова Воротньов, дослідниця й активістка Анна Хвиль, співзасновник Kadygrob & Taylor Art Projects та організатор Kyiv Sculpture Projec Володимир Кадигроб, а також арт-менеджер PinchukArtCentre Бйорн Гельдхоф. Експерти спробують дати відповіді на питання, що є публічним простором, кому він належить та яку функцію виконує публічне мистецтво.

 

Зважаючи на обмежену кількість місць у залі, просимо попередньо зареєструватись за телефоном   +38 044 590-08-58 або за e-mail info@pinchukartcentre.org

 

ВХІД ВІЛЬНИЙ.

Люди

Катерина Ботанова
директорка CSM
Бйорн Гельдхоф
заступник арт-директора PinchukArtCentre
Анна Хвиль
соціолог