CSM

CSM / Фундація Центр Сучасного Мистецтва – неприбуткова неурядова організація, яка вбачає свою місію у підтримці розвитку і взаємодії некомерційних мистецьких практик. 

Діма Левицький. Після рейву

Діма Левицький. Після рейву

Аудіопрогулянка

 

Ранкова аудіопрогулянка “Після рейву” є практикою зосередження уваги на об’єктах міста після (уявної) аудіовізуальної втоми.

 

Діма Левицький: "Мені хотілося зробити прогулянку як безпечний та поступовий перехід від рейву до міста. Від емоційності та зануреності у рейв до агресивності та функціональності міста, від асоціальності до соціальності. Мені цікаво, що бачить людина під час цього переходу. Задля того, аби вхопити цей погляд, зазирнути в цю шпарину я спробував використати Instagram як інструмент фіксації та запросив Instagram-артистів. Аудіопрогулянка "Після рейву" — це зустріч незнайомців біля легендарного вже Closer та не менш легендарного колишнього нічного клубу Хліб: люди йдуть у місто, щоб знову жити в ньому. Ранкова втома може бути чудовою можливістю для зміни погляду, вдивляння у місто".

 

Прогулянка відбудеться в районі "чотирьох кварталів" (перетин вулиць Кирилівська, Юрківська, Оленівська, Оболонська).

 

Розклад і місце початку прогулянки:

27 вересня 10:00, біля клубу Closer, (Нижньоюрківська, 31)

28 вересня 9:00, біля колишнього клубу “Хліб” (Кирилівська, 12)

29 вересня 10:00, біля клубу Closer, (Нижньоюрківська, 31)

30 вересня 9:00, біля колишнього клубу “Хліб” (Кирилівська, 12)

 

Кількість учасників і учасниць кожної прогулянки обмежена, тому обов’язковою є реєстрація за посиланням.

 

У прогулянці беруть участь Instagram-артисти  Влад Головко та Марія Борисова. Музика Heinali. Автор вдячний за допомогу у створенні проекту Максиму Наконечному, Міші Хохловичу, Данило Калєву.

 

Діма Левицький драматург, медіаартист (Київ). Співзасновник арт-групи “Pic pic”. Співпрацює з Sensoramalab, журналістськими виданнями (Die Welt) та музикантами (DJ Tapolsky, BRAT). У театральних проектах найчастіше виступає як драматург (“Ресторан Україна”, “ДПЮ”, “Мій дід копав, мій батько копав, а я не буду”, “Красиві двадцятилітні. Тизер”).
Зацікавлення: токсичність міста, прогулянки, патріархальність, сторітеллінг.